Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4260
Stary 25.11.2009, 11:51
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Kosowskiemu kończy się kontrakt w czerwcu przyszłego roku... przydało by się nim zainteresować... on ma Wisłę w sercu. To by było dla niego najlepsze rozwiązanie przed euro 2012... u nas miałby pierwszy skład, a w jakiej jest formie chyba nie musze nikomu mówić...
Ma Wisle w sercu... no w sumie skoro placilismy mu tyle co starczylo ''na frytki'' to musial miec Biala Gwiazde w sercu ze tu gral....

PS.Jestem pewien ze nie bedziemy w stanie spelnic jego wymagan finansowych.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując