tomasz_19 napisał(a):

|
Kosowskiemu kończy się kontrakt w czerwcu przyszłego roku... przydało by się nim zainteresować... on ma Wisłę w sercu. To by było dla niego najlepsze rozwiązanie przed euro 2012... u nas miałby pierwszy skład, a w jakiej jest formie chyba nie musze nikomu mówić...
|
Ma Wisle w sercu... no w sumie skoro placilismy mu tyle co starczylo ''na frytki'' to musial miec Biala Gwiazde w sercu ze tu gral....
PS.Jestem pewien ze nie bedziemy w stanie spelnic jego wymagan finansowych.