Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2987
Stary 25.11.2009, 11:40
no jeszcze tak całkiem nie podbija - zachowajmy umiar - do awansu do nastepnej rundy potrzeby jest przynajmnej remis ze Stuttgartem, a o to będzie trudniej niż o zwycięstwo nad Sewillą, która juz przecież pewna awansu
Ale i tak wyniki w tej grupie (do tej pory 8 pkt) wskazują, że mistrzostwo Rumunii nie było tylko przypadkiem i efektem słabszej gry konkurencji, jak niektorzy tu sugerowali, ale skutkiem dobrego przygotowania drużyny, dobrego wykonania hard worku, umiejętności trenerskich Dana
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując