Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
3461
25.11.2009, 10:02
Zostawmy Smude, nie zbaczaj no boczny tor, gadaj na temat, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i dalej twierdze, że: SMUDA MIAL DO DYSPOZYCJI DWA ZESPOŁY, A TO JUŻ WIĘCEJ ZAWODNIKÓW DO WYBORU, POMIMO TEGO DOSTAŁ JESZCZE WZMOCNIENIA.
Boleck
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Boleck
Znajdź inne posty napisane przez Boleck