Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3461
Stary 25.11.2009, 10:02
Zostawmy Smude, nie zbaczaj no boczny tor, gadaj na temat, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i dalej twierdze, że: SMUDA MIAL DO DYSPOZYCJI DWA ZESPOŁY, A TO JUŻ WIĘCEJ ZAWODNIKÓW DO WYBORU, POMIMO TEGO DOSTAŁ JESZCZE WZMOCNIENIA.