|
nie rozarian zwalniajmy trenerów, bo przecież, w sezonie przed Skorżą były same sukcesy, PAWDA JEST TAKA, W FUTBOLU TRZEBA ALBO SZKOLIĆ ZAWODNIKÓW, (HOLANDIA), ALBO ZAPIER..LAĆ(JAK U PETRESCU), ALBO WYDAWAĆ KASE (PRAWIE W CAŁEJ EUROPIE), Cupiał nie preferuje żadnej z metod, bo szkoleniem młodzieży szanowny pan Bogus się nie przejmuje, za ciężkie treningi zwalnia trenerów, a kasy wydawać nie zamierza, więc co proponujesz mędrcze. Ja uważam, że przy takim postępowaniu właściciela, żaden trener nie da sobie w Wiśle rady, bo to co robi Cupial to sabotaż. Wisła osiągała sukcesy tylko wtedy kiedy Cupiał dawał kase na transfery. Sukcesy Lecha to też niedość, że zlepek 2 klubów to jeszcze kasa na wzmocnienia i pomimo tego sukces dopiero w 3 -im roku Smudy. Poza Lepperowym: "Skorża musi odejść" masz jeszcze jakies pomysły?
|