|
No dobra Cupiał znajdzie świetnego trenera, i świetny trener stwierdzi, że nasz skład jest do dupy, podobnie jak stwierdził Skorża, bo przecież jak facet chce wzmocnień na 7 pozycjach (o tylu mówił w pierwszym roku pracy w Wiśle) to wysoko naszych grajków nie ceni, jeśli Cupiał znowu zakręci kurek z kasą(bo kryzys) to co, czego się spodziewasz po Hiddinku w Wiśle, z tymi samymi zawodnikami co mamy, bierz pod uwagę kontuzje.
|