tofik napisał(a):

Czy w lidze grają w podobny sposób ? I jak to wygląda ze słabeuszami. O ile tacy występują
|
W lidze to lepiej zazwyczaj wygląda - przy takim pressingu i agresji niektórzy w ogóle sztycha nie łapią i problemem jest tylko czy Unirea trafi a z tym są kłopoty.Niewielka kasa=brak na prawdę dobrych technicznie grajków i duże kłopoty ze skutecznością.
Te sukcesy trochę namiszały Danowi - miały być 2, max 3 sezony i jakiś lepszy zespół - Teraz to na prawde szkoda by było taką drużynę zostawić.Unirea już zdobyła ponad 7 mln ojro a według mnie potrzebuje 2 konkretnych zawodników - napastnika i rozgrywającego