Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16604
Stary 25.11.2009, 01:03
Zgodzą się chyba wszyscy że Brozio w zimie za znacznie mniejsze pieniądze będzie mógł pójść niż jeszcze latem. ALe takie jest życie. Jak ryzykujesz i grasz "na wzrosty" zdarzyć się może w międzyczasie "spadek ceny" jak w przypadku Pawła.

Mimo wszystko uważam, że jakby udało się go sprzedać za 1-1,5 mln euro to trzeba koniecznie to zrobić. Zawsze to dla nas jakiś hajs, a Paweł już raczej w polskiej lidze nic z siebie więcej nie wyciągnie. Część można by przeznaczyć na zakup kogoś młodego, trochę naturalnie miejsce zrobiłoby się też dla naszej młodzieży - Leszczak, Ćwielong (wyrośnięta młodzież
Odpowiedz cytując