|
Pisałem już wcześniej, że generalnie nie jestem za zwolnieniem Skorży. Głównie dlatego, że nie widzę na polskim terenie żadnego godnego następcy, który dawałby szansę na osiągnięcie (w długiej perspektywie) lepszych rezultatów. Pozostaje jeszcze tylko droższa opcja zagraniczna i złowienie "drugiego Petrescu", w co nie chce mi się za bardzo wierzyć
|