Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 24.11.2009, 22:39
Unirea awansuje jeśloi zremisuje na wyjeżdzie ze Stuttgartem. A jesli przegra to agra w 1/16 Ligi europejskiej....
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 24.11.2009 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując