Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3273
Stary 24.11.2009, 22:01
http://www.90minut.pl/news/109/news1...atorskich.html

Nareszcie jakaś pozytywna informacja związana z PZPN. Jeszcze takich 1000 tysiąc akcji i będzie normalnie.
Ogólnie jak się teraz widzi jak po różnych wioskach powstają świetne boiska z super równą sztuczną nawierzchnią z oświetleniem to naprawdę optymizmem to napawa, może coś tego będzie za 15 lat.
Odpowiedz cytując