Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12594
Stary 24.11.2009, 21:51
Awe napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie gdzie ja mogę zgłosić, że jakiś, że lekarz mimo nieumiejętności wyleczenie mnie odmawia wypisania skierowanie na inny zabieg "bo mi zabiorą z funduszu niech kto inny pana leczy". Całe życie człowiek na nich płaci, pierwszy raz (na szczęście!) idę z czymś poważniejszym niż grypa i nie potrafią mnie wyleczyć. Tylko jeden, pożal się Boże, specjalista odsyła mnie do drugiego itd. A jak przychodzi co do czego to i tak muszę iść prywatnie. Mnie na 50 zł stać, zapłacę za ten zabieg, ale dla własnej satysfakcji chciałbym gdzieś zgłosić, że lekarz X nie potrafi mnie wyleczyć i odmawia wypisania skierowania bo mu zabiorą z funduszu czy coś takiego. Jakaś izba lekarska?
Napisz pismo do Izby Lekarskiej. Tu masz linka do Izby w Krakowie http://www.nil.org.pl/xml/oil/oil57 i adres Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie 31-123 Kraków, ul. Krupnicza 11a
e-mail: [email protected]
tel.: (12) 619-17-20, fax: (12) 422-57-55

ALe i tak pewnie mu nic nie zrobią
Powód: :P
Ostatnio edytowane przez <wislak88> : 24.11.2009 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując