Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3423
Stary 24.11.2009, 21:13
Dużo krzyku, lamentów, żali, pretensji nie zawsze niesłusznych, ale w tych Naszych teoriach przemyśleniach, uwagach przewija się kilka rzeczy: 1. piłkarze nie grają z zaangażowaniem 2. niema kim zastąpić Skorży 3. krótka ławka 4. Skorża tak naprawdę jeszcze nie zaczął pracować w roli menagera (jednoosobowa odpowiedzialność), żeby można by z czystym sumieniem powiedzieć napisać "Panie sam żeś se Pan wybrał grajków, pod swoją taktykę - gówno grają - dziekujemy".