Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3422
Stary 24.11.2009, 20:57
Skorża miał tych samych piłkarzy + Kosa, którzy zajęli 8 miejsce i w cuglach zdobył mistrza. Nowy trener potrafi nie raz z tych samych piłkarzy wydobyć nową jakość ( vide Zieniu i Paweł )

Nie wiemy i pewnie nie dowiemy się nigdy, co stoi za przyczyną takiego spadku formy

Przyczyny są pewnie wielorakie
Brak walczaków w obecnym składzie

jedynie zaleczona kontuzja Brożka

sodówka Małeckiego

dno dna formy Łobodzińskiego i Jopa

kontuzję Sobola, Głowy, Guły, Boguskiego

krótka ławka

nieodnalezienie się Kirma w Wiśle

zła atmosfera w szatni

krecia robota niektórych piłkarzy

strata zaufania zawodników po przegranej z Levadią, do Skorży

błędy trenera i przywiązanie do złotej 11

nie umiejętność wzięcia niektórych piłkarzy za pysk

gwiazdorstwo naszych graczy

i pewnie można by tak dalej i dalej
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 24.11.2009 o godz. 21:08.