|
Skorża miał tych samych piłkarzy + Kosa, którzy zajęli 8 miejsce i w cuglach zdobył mistrza. Nowy trener potrafi nie raz z tych samych piłkarzy wydobyć nową jakość ( vide Zieniu i Paweł )
Nie wiemy i pewnie nie dowiemy się nigdy, co stoi za przyczyną takiego spadku formy
Przyczyny są pewnie wielorakie
Brak walczaków w obecnym składzie
jedynie zaleczona kontuzja Brożka
sodówka Małeckiego
dno dna formy Łobodzińskiego i Jopa
kontuzję Sobola, Głowy, Guły, Boguskiego
krótka ławka
nieodnalezienie się Kirma w Wiśle
zła atmosfera w szatni
krecia robota niektórych piłkarzy
strata zaufania zawodników po przegranej z Levadią, do Skorży
błędy trenera i przywiązanie do złotej 11
nie umiejętność wzięcia niektórych piłkarzy za pysk
gwiazdorstwo naszych graczy
i pewnie można by tak dalej i dalej
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 24.11.2009 o godz. 21:08.
|