|
Prawda jest taka, że tylko przed Marcelo widnieje jakaś przyszłość za granicą. Pewnie nie będzie to najwyższa półka, a jakiś solidny klub europejski. Reszty naszych zawodników nie widzę za granicą. I tu jest idealny przykład dla młodych: trzeba zapierdalać jak Marcelo (tak na najlepiej można ująć), a nie zajmować się imprezami itd (jak wiadomo kto..)
"Bo nasza ARMIA to potęga"
|