Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3412
Stary 24.11.2009, 19:20
Cracovia ma duzo gorszych piłkarzy, moze jedynie Golinski byłby jakims pewniaczkiem w srodku (wobec kontuzji Sobola). A i tak nie dalismy rady.