|
piłkarze to lenie. trzeba było by się ich pozbyć i wymienic na tych ktorzy chca trenowac, ciezko pracowac a nie opieprzac sie na treningu.
gdyby wiekszosc zawodnikow przylozylo sie do treningow to by dzis nie grali w Wisle tylko dobrym zachodnim klubie. Brozkowie talent mieli ale nie poparli go ciezka praca. Talent to nie wszystko, trzeba go poprzec ciezka praca, hektolitrami wylanego potu, wyrzeczeniami. kiedys byl artykul o Brozku ze za mlodu nie przykladal sie do treningow i teraz jest gdzie jest. pewnego poziomu juz nie przeszkoczy. w tym wieku nie nauczy sie juz pewnych rzeczy.
|