brylant17 napisał(a):

|
By MARCELO ciekawe kiedy naszym gwiazdeczkom się zechce,chyba nigdy...
|
Jestem ciekaw jakie kłębią mu się myśli w głowie kiedy patrzy na profesionalizm swoich kolegów z drużyny. Przypuszczam, że ma chwile w których żaluje tego gdzie trafił. Chociaż dobrze, że się nie bunduje jak Kalu Uche.