Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3404
Stary 24.11.2009, 18:36
Ciekaw jestem jak Skorża ma wpłynąć na zawodników kiedy nie ma nawet możliwości posadzenia ich na ławce. Na grzanie ławy zasługują w tym momencie między innymi Brożek, Małecki, Łobodziński, Kirm czy Diaz. Skorża może posadzić tam jednak co najwyżej jednego z nich bo na ławce mamy jednego gracza ofensywnego na poziomie ekstraklasy (no powiedzmy). Nie dość więc, że mamy na boisku zawodników bez formy to w dodatku nie wisi nad nimi żadna groźba utraty miejsca w składzie. Powoduje to, że nawet jeśli nie intencjonalnie to podświadomie nie dają z siebie wszystkiego. Tak nie może być.

Co zrobi tutaj nowy trener skoro przy obecnej kadrze pierwszy skład będzie wyglądać niemal identycznie? Potrzebujemy przede wszystkim licznych i dobrych transferów, żeby zmienić tą niekorzystną sytuację. A że nie ma na to pieniędzy to już temat na inną rozmowę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)