Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3398
Stary 24.11.2009, 17:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A co ze ściągniętymi przez niego piłkarzami? Jeśli to będą kolejne Jopo bądź Łobo podobne wynalazki, to może być nieciekawie.
.
I teraz pytanie: lepszy Jop zakontraktowany w ostatnim momencie czy nikt w miejsce Clebera
gdyby nie przyszedl Jop wiekszosc by grzmiala, ze moznaby bylo go miec za darmo. Jop jest - wina Skorży.
Wiadomo, ze Jop gra piach, ale gdyby Skorza wiedzial to by go sciagnal Wrocilby Kowalski a Jopa by nie bylo.
Łobodzinski zawodzi odkad jest w Wisle.Zgoda. Dlaczego Skorza nie wie, on sam tez nie wie,chyba nikt z nas nie wie.
Wielu ludzi widzialo go w Wisle jak gral w Zaglebiu. Tylko latwo jest zwalic wine na tego, ktory go sprowadzil,a nie wyszlo
A czemu nikt nie pisze np.o Marcelo?
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 24.11.2009 o godz. 17:35.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"