wolfy napisał(a):

A co ze ściągniętymi przez niego piłkarzami? Jeśli to będą kolejne Jopo bądź Łobo podobne wynalazki, to może być nieciekawie.
.
|
I teraz pytanie: lepszy Jop zakontraktowany w ostatnim momencie czy
nikt w miejsce Clebera

gdyby nie przyszedl Jop wiekszosc by grzmiala, ze moznaby bylo go miec za darmo. Jop jest - wina Skorży.
Wiadomo, ze Jop gra piach, ale gdyby Skorza wiedzial to by go sciagnal

Wrocilby Kowalski a Jopa by nie bylo.
Łobodzinski zawodzi odkad jest w Wisle.Zgoda. Dlaczego

Skorza nie wie, on sam tez nie wie,chyba nikt z nas nie wie.
Wielu ludzi widzialo go w Wisle jak gral w Zaglebiu. Tylko latwo jest zwalic wine na tego, ktory go sprowadzil,a nie wyszlo
A czemu nikt nie pisze np.o Marcelo?