Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza
Offline
#
109
24.11.2009, 17:02
Pootwieraj sobie porty w routerze, a następnie skieruj uTorrenta na te porty. Wygoogluj sobie jak zrobić to w konkretach, bo co router to obyczaj, ale z grubsza wszędzie jest podobnie.
T-driver
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-driver
Znajdź inne posty napisane przez T-driver