Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 24.11.2009, 17:02
Pootwieraj sobie porty w routerze, a następnie skieruj uTorrenta na te porty. Wygoogluj sobie jak zrobić to w konkretach, bo co router to obyczaj, ale z grubsza wszędzie jest podobnie.
Odpowiedz cytując