Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3396
Stary 24.11.2009, 16:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
pierwszy lepszy (i jakże wymowny).
Sorry przy okazji, że wraca to samo nazwisko.

Petrescu - Unirea

Petrescu wymienił całą ekipę w ciągu dwóch lat.
Pozbył sie przepłacanych kopaczy - sprowadził srednich wyrobników, ale pracowitych i mających solidne podstawy piłkarskiego rzemiosła.
Właściciel klubu, po pierwszym roku podniósł mu wynagrodzenie sprawiajace, że Dan zarabia 3 razy tyle co najlepsi jego piłkarze i pokazujące, kto jest w klubie najważniejszy.


I odwrotnie:
wszedzie tam, gdzie zmienia sie trenerów jak rekawiczki, nie ma sukcesu
Oczywiście wypieprzyć całą drużynę ,będą lepsi ...
Niema ? To się kupi ,przecież ich jest na pęczki.
Leżą na półkach ,po promocyjnych cenach.
Teraz chyba Bonarkę otwierają pewnie rzucą coś w promocji.

Porównujesz drużynę z małego miasta rumuńskiego w której Dan zaryzykował i oczywiście przyznaję zrobił wynik .Dało mu to nawet LM dzięki innym drużynom we wcześniejszych latach.
Zobaczymy na jak długo starczy animuszu.
U nas też było Zagłebie Lubin ,GKS Katowice.

Jak dla mnie Skorża preferuje podobny styl jak Petrescu.
Oczywiście to jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......