Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3394
Stary 24.11.2009, 16:56
Podstawą jaka musi zostać wykona to pozbycie się kominów płacowych, oczywiście pierwszy na myśl przychodzi Łobo, oprócz tego Jop, a Cantoro już odchodzi. Druga sprawa kluczowe według mnie są 2 wzmocnienia - Środek Pomoc po odejściu Mauro, ktoś taki jak Sobol, Diaza najlepiej przestawić na tą lewą obronę niech wymusi na Pi. Brożku wzięcie się do roboty. Powrót Kowalskiego po Jopie, myśle że gorzej od Jopa nie może zagrać, no i najważniejsze to NAPASTNIK, który wreszcie wyrzuci Brożka na ławkę rezerwowych. Takie cele powinny leżeć przed Skorżą, bo jeśli myśli że Łobo, Jop, Brożek(w obecnej formie i z tym zaangażowaniem) są ok, to powinien już wylecieć, ale chyba taki głupie nie jest.