Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3387
Stary 24.11.2009, 16:02
Uważam, że powinnien klub się z nim pożegnać. Terner jest od tego, że jak ktoś kozaczy i gwiazdorzy to sprowadza go na ziemię. Poza tym styl z jakim gra Wisła to tragedia. Do tego w meczu z Cracovią 54 durnowate wrzucanie piłki w pole karne a nuż ktoś przyjmie. Debilizm jeśli ten element nie wychodzi to trzeba próbować innych możliwości. Przygotowanie fizyczne: słodkie .......enie po Levadii, że przygotowują sie na cał sezon bo muszą się zrehabilitować, treneiro sie foszy, dostaje człowieka od przygotowania fizycznego i co? A no to, że Łobodziński jest już z*ajebany.

Niektórzy to za dobrze chyba w klubie mają

Wisła