|
Najlepiej to gralismy przy 4-5-1. Boguski, Brozek, Jirsak, Małecki (zamiast Łobo na prawym), Sobol, Diaz. Niby skład personalny ten sam, a jednak nie ? Boguski z Małeckim sie wymieniają, defensywni z Jirsakiem. Az miło było oglądać, no oprócz meczu z Barcą u nich ;]
|