Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3381
Stary 24.11.2009, 15:25
Najlepiej to gralismy przy 4-5-1. Boguski, Brozek, Jirsak, Małecki (zamiast Łobo na prawym), Sobol, Diaz. Niby skład personalny ten sam, a jednak nie ? Boguski z Małeckim sie wymieniają, defensywni z Jirsakiem. Az miło było oglądać, no oprócz meczu z Barcą u nich ;]