Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1148
Stary 24.11.2009, 15:21
trial napisał(a):Wyświetl post
Mam problem z najnowszą Fifa. Nie mam pojęcia czemu, ale włączyłem grę, wszystko poustawiałem, odpalam mecz, a tu szok.. Grafika na poziomie Fify 98.. Wcześniejsza edycja, w którą grałem to Fifa 08 i było o niebo lepiej. Nie zrozumicie mnie źle, że niby jestem wybredny, ale to wygląda tak, że zawodnicy są zbudowani z kwadratów, a murawa to jednolity blok zieleni. Pomyślałem, że może za mała rodzielczość, ustawiłem ją na maksymalną, wszystkie detale i inne rzeczy na maksa, włączam ponownie mecz i praktycznie to samo. Wie ktoś może czym to jest spowodowane? Mam coś źle ustawione czy może sprzęt za słaby? Proszę o pomoc.
Nie nie nie nic z tych rzeczy. Ta gra jest po prostu tak zrobiona.
Odpowiedz cytując