Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4245
Stary 24.11.2009, 15:02
Tak, a propo. Wspominany przeze mnie tutaj Ownuachi APOEL/Ionikos 2 liga grecka przeszedł za ok 200k euro do 1 ligowej greckiej Kavali i w 10 meczach strzelił 4 bramki i zanotował jedną asystę. Jest ich najlepszym strzelcem.
Psie pieniądze. I kto mi teraz napisze, że jesteśmy skazani na obiboków w stylu Brożków, Łobo itp ?
Gdzie są Edek i Csaplar, za co biorą pieniądze ? Byle kibic ze średnią znajomością piłki i 2 dekoderami odwaliłby lepszą fuchę
..
Odpowiedz cytując