|
Tą wypowiedzią po meczu o słabych graczach w zespole,Skorża brzydko się obnażył.To kolejna próba zbajerowania otoczenia.Już sobie wyobrażam jaki był wczoraj słodziutki w Myślenicach.Ten sam sposób przyjął po Levadii,kiedy ulegle godził się być wyrzuconym bez odszkodowania.Tak,to musiało bardzo ująć bossa-tak jak basiora w wilczej watasze udobruchać może postawa słabszego wilka,który kładzie się przed nim i pokazuje brzuszek.Tak,Skorża to mistrz taktycznego, złotoustego gadania.Gorzej z taktyką na boisku.
|