saklak1906 napisał(a):

Jezeli jest to prawda to bardzo dobrze, jak dostana po dupach finansowo to sie im zachce grac.
Jezeli po tym meczu Maciek nie wylecial to da to do zrozumienia kopaczom ze nie maja nic do powiedzenia. I jezeli faktycznie caly pion sportowy jest w rekach Macka to mozemy sie spodziewac kilku spektakularnych wylotow z Wisly, co napewno poprawi atmosfere.
|
Niby wszystko fajnie ale:
1. Jak kopacze dostaną kary finansowe to znając ich mentalność w 3 ostatnich meczach zdobędą 1-2 punkty a Skorża nie daje nadziei na to, że będzie w stanie ich ujarzmić. Z resztą nie ma pola manewru, także sytuacja deczko patowa.
2. Na to samo można było mieć nadzieję po Levadii - Skorża zostaje, Bednarz out - sygnał do piłkarzy że właściciel ma zaufanie do treneiro. I jakie mamy teraz efekty?
3. Czy możemy się spodziewać spektakularnych wylotów z Wisły? Raczej nie, nie ma na to szans. Rozwiązanie kontraktów nie wchodzi w grę, a kupić raczej nikt ich nie zechce, chyba że za kwoty, które dotychczas śmieszyłyby działaczy. A poza tym to nie ma kasy na transfery do klubu. Także raczej spodziewam się status quo, oczywiście minus Cantoro, któremu szczęśliwie kontrakt się kończy.