Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3364
Stary 24.11.2009, 13:53
Genio napisał(a):Wyświetl post
no ale wlasnie Skorza majac leniwych grajkow nie daje sygnalow aby sie ich pozbyc, ba, wprowadza ich co mecz na boisko, dlaczego?
i niestety to sie nie zmieni, co pokazuje kazdy kolejny mecz, gdzie Brozek ktory niszczy wiele akcji zespolu w dodaktu samemu nic nie wyprwadzajac, nie jest zmieniany
jak to nie daje sygnałów?
a kogo ma wprowadzić? Te leniwe grajki i tak sa lepsze od piłkarzy ME
Moim zdaniem Skorża pokazuje w ten sposób zarządowi kim on musi grać...
Nie robi tego jak robił Dan, który w prasie narzekał na brak transferów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....