Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3362
Stary 24.11.2009, 13:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
to nie ma nic wspólnego z kultem Skorży.
Ja, na przyklad uważam, że pozbycie się trenera a pozostawienie niewydolnych kopaczy prowadzi do regresu, dlatego chciałbym, aby kazdy dobry trener (w tym i Skorża) w Wisle miał bezwarunkowe poparcie zarządu, kosztem leniwych grajków.

Nalezy na pierwszym miejscu postawic trenera i jego wizję. pozbywając sie tych, którzy rzucają mu kłody pod nogi (a więc i całej drużynie) swoim lenistwem, minimalizmem, brakiem zaangazowania i brakiem chęci rozwoju a zatrudniając w ich miejsce graczy z podstawami umiejętności piłkaskich wyniesionymi chocby z rezerw średnich klubów w Europie i z charakterem gwarantującym, że będą chcieli ciężka pracą a nie pyskowaniem i machaniem rękami osiagnąć sukcesy w futbolu.
Jestem podobnego zdania co FraMat w tej kwestii.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....