Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3360
Stary 24.11.2009, 13:48
3rider napisał(a):Wyświetl post
APROPOS NIEPRAWDOPODOBNEGO KULTU SKORZY....
to nie ma nic wspólnego z kultem Skorży.
Ja, na przyklad uważam, że pozbycie się trenera a pozostawienie niewydolnych kopaczy prowadzi do regresu, dlatego chciałbym, aby kazdy dobry trener (w tym i Skorża) w Wisle miał bezwarunkowe poparcie zarządu, kosztem leniwych grajków.

Nalezy na pierwszym miejscu postawic trenera i jego wizję. pozbywając sie tych, którzy rzucają mu kłody pod nogi (a więc i całej drużynie) swoim lenistwem, minimalizmem, brakiem zaangazowania i brakiem chęci rozwoju a zatrudniając w ich miejsce graczy z podstawami umiejętności piłkaskich wyniesionymi chocby z rezerw średnich klubów w Europie i z charakterem gwarantującym, że będą chcieli ciężka pracą a nie pyskowaniem i machaniem rękami osiagnąć sukcesy w futbolu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....