3rider napisał(a):

|
APROPOS NIEPRAWDOPODOBNEGO KULTU SKORZY....
|
to nie ma nic wspólnego z kultem Skorży.
Ja, na przyklad uważam, że pozbycie się trenera a pozostawienie niewydolnych kopaczy prowadzi do regresu, dlatego chciałbym, aby kazdy dobry trener (w tym i Skorża) w Wisle miał bezwarunkowe poparcie zarządu, kosztem leniwych grajków.
Nalezy na pierwszym miejscu postawic trenera i jego wizję. pozbywając sie tych, którzy rzucają mu kłody pod nogi (a więc i całej drużynie) swoim lenistwem, minimalizmem, brakiem zaangazowania i brakiem chęci rozwoju a zatrudniając w ich miejsce graczy z podstawami umiejętności piłkaskich wyniesionymi chocby z rezerw średnich klubów w Europie i z charakterem gwarantującym, że będą chcieli ciężka pracą a nie pyskowaniem i machaniem rękami osiagnąć sukcesy w futbolu.