Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.11.2009, 12:16
jeszcze pare lat temu zapewne przezywalbym to bardzo(Np po przegranym meczu z Lazio nie bylem 2 dni w szkole ) Teraz jednak widzac styl gry Wisly,zaangazowanie naszych zawodnikow,robienie z nas idiotów w wywiadach po porazkach,jakos latwiej mi to wszystko...ogarnac...
A co robilem po przegranym meczu? Pogralem sobie na mojej gitarze basowej
Ostatnio edytowane przez LAB : 24.11.2009 o godz. 12:20.