Temat
:
Co Robic Po Przegranym Meczu???
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
4
24.11.2009, 12:15
"Jak wygramy to się schlamy, jak przegramy też się schlamy"...
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr