Temat
:
Co Robic Po Przegranym Meczu???
Wyświetl pojedynczy post
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO
Offline
#
2
24.11.2009, 12:05
Ja na przyklad wylaczam telefon i chodze wk.... caly dzien palac kilka paczek fajek.
Czasami wyskocze na silownie zlosc wyladowac albo ide spac....
BIEZANOW
&
CHICAGO
WIERNE WISLE
[SIZE=3][COLOR=#000080][URL
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BIEZANOWIAK_CHICAGO
Znajdź inne posty napisane przez BIEZANOWIAK_CHICAGO