Wyświetl pojedynczy post
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.11.2009, 12:05
Ja na przyklad wylaczam telefon i chodze wk.... caly dzien palac kilka paczek fajek.
Czasami wyskocze na silownie zlosc wyladowac albo ide spac....
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE

[SIZE=3][COLOR=#000080][URL