Wyświetl pojedynczy post
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.11.2009, 12:01. Co Robic Po Przegranym Meczu???
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przezywam mecze. Wszczegolnosci te o wielka stawke z lechem, legla czy craxa. Ten sezon niestety nie dal nam wiele do radosci w tych meczach, i tydzien caly byl zj.... za kazdym razem. Juz kilka telefonow bylo wymienianych :(

Napewno kazdy jest ostro wk..... za kazdym razem. Teraz pytanie jest jedno. Co wtedy robisz, i jak mozna zlosc kibicowska wyladowac zeby czlowiek normanlnie funkcjonowal...
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE

[SIZE=3][COLOR=#000080][URL