|
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przezywam mecze. Wszczegolnosci te o wielka stawke z lechem, legla czy craxa. Ten sezon niestety nie dal nam wiele do radosci w tych meczach, i tydzien caly byl zj.... za kazdym razem. Juz kilka telefonow bylo wymienianych :(
Napewno kazdy jest ostro wk..... za kazdym razem. Teraz pytanie jest jedno. Co wtedy robisz, i jak mozna zlosc kibicowska wyladowac zeby czlowiek normanlnie funkcjonowal...
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE
[SIZE=3][COLOR=#000080][URL
|