Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3325
Stary 24.11.2009, 11:54
Żadnych ultimatów, Skorża nic w tej rundzie nie osiągnął i dlaczego mamy go pobierać? po takich porażkach Engel, Liczka, Okuka czy inny były nasz trener poleciałby na zbity pysk od razu. Nawet tak kochany tutaj Kasperczak, po remisie z Cracovią wyleciał!