|
Żadnych ultimatów, Skorża nic w tej rundzie nie osiągnął i dlaczego mamy go pobierać? po takich porażkach Engel, Liczka, Okuka czy inny były nasz trener poleciałby na zbity pysk od razu. Nawet tak kochany tutaj Kasperczak, po remisie z Cracovią wyleciał!
|