|
Wszystko moge przezyc ale nie przegranych derbow.
Moim zdaniem powiini mu dac szanse potrenowac po zimie,
(zrobic dwa dobre transfery) i dac mu ulitmatum ze musi wygrac
wszystkie mecze o stawke na wiosne....
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE
[SIZE=3][COLOR=#000080][URL
|