Wyświetl pojedynczy post
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3324
Stary 24.11.2009, 11:51
Wszystko moge przezyc ale nie przegranych derbow.
Moim zdaniem powiini mu dac szanse potrenowac po zimie,
(zrobic dwa dobre transfery) i dac mu ulitmatum ze musi wygrac
wszystkie mecze o stawke na wiosne....
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE

[SIZE=3][COLOR=#000080][URL