Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 24.11.2009, 10:20
Nie jestem aż takim specjalistą w temacie powrotów po kontuzji, natomiast nie wolno przeciążać kolana.
Powinieneś zwiększać zarówno intensywność jak i obciążenia stopniowo.

Gdybyś od kopa zaaplikował sobie full obciążenie - to byś za chwilę miał solidną opuchliznę.
Dla pewności skonsultuj się z rehabilitantem...
Odpowiedz cytując