|
Nie jestem aż takim specjalistą w temacie powrotów po kontuzji, natomiast nie wolno przeciążać kolana.
Powinieneś zwiększać zarówno intensywność jak i obciążenia stopniowo.
Gdybyś od kopa zaaplikował sobie full obciążenie - to byś za chwilę miał solidną opuchliznę.
Dla pewności skonsultuj się z rehabilitantem...
|