Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5195
Stary 24.11.2009, 09:55
No i padł remis w meczu OTT- WSH. W sumie był bardzo prawdopodobny od początku, ale wpadłem na to jak już kupon był w "ruchu" i było pozamiatane. Często się na tym łapię, że zapominam o tej trzeciej opcji czyli właśnie remisie próbując wytypować zwycięzcę.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując