Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3310
Stary 24.11.2009, 09:34
ile to juz razy fuckt zapowiadał czystke i trzęsienie ziemi w Krakowie... wydawałoby się, żę to bzdura totalna, ale w obliczu ostatnich klęsk to wszystko jest możliwe...

"Czasem porażka w sporcie też ma swoje dobre strony, choć zdaję sobie sprawę, że w tym momencie brzmi to paradoksalnie. Ja jednak zamierzam wykorzystać ją jak najlepiej" tak nasz pierdu pierdu "trener" powiedział po spotkaniu z kuchenkarzem, jak jest dziś każdy dobrze wie. Kolejny po Engelu złotousty...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 24.11.2009 o godz. 09:41.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!