Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5800
Stary 24.11.2009, 09:33
Taaa i znowu pismaki rozkręcą aferę że nie wiadomo jakie rzeczy tam robiliśmy,proponuję kręcić jakiś film z boku żeby mieć potem alibi.
Odpowiedz cytując