Wyświetl pojedynczy post
WRzŚ
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1393
Stary 24.11.2009, 07:27
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Jestes w stanie wyobrazic sobie reakcje kibicow Wisly po (hipotetycznie) spadku z ligi poprzedzonym dwukrotnym zwyciestwem nad Pasami? Chyba zgodzisz sie ze mna, ze burza na forum, jak i na trybunach bylaby wieksza, niz wczoraj i dzis.
nie masz lokalnego rywala, na masz Świętej Wojny która trwa 24/7 i nie masz raz na poł roku meczu, który decyduje o tym kto jest "Pany" i nie zrozumiesz o co w tym chodzi.
Jeśli kibice pasów twierdzą ze wygrana z nami sprawia im wiecej radości niż awans do ekstraklasy, to ja śmiem twierdzić że działa to tez w drugą stronę i ze duża część z nas jest w stanie przełknąc spadek po wygraniu z nimi.
Odpowiedz cytując