7 kotów napisał(a):

Z Legia zjebal Brozek i Pawelek, z parchami Marcelo.
Akurat Jop nie napsul wiele.
|
Dokładnie...ale niestety u niektorych krzty obiektywizmu nie uswiadczysz i niezaleznie od gry, zawsze winni beda Jop i Lobodzinski(kiedy kompletna padake gra Kirm)...to juz taka tradycja duzej grupy forumowiczow.