Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16599
Stary 24.11.2009, 01:55
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Z Legia zjebal Brozek i Pawelek, z parchami Marcelo.

Akurat Jop nie napsul wiele.
Dokładnie...ale niestety u niektorych krzty obiektywizmu nie uswiadczysz i niezaleznie od gry, zawsze winni beda Jop i Lobodzinski(kiedy kompletna padake gra Kirm)...to juz taka tradycja duzej grupy forumowiczow.
Odpowiedz cytując