Wojtas napisał(a):

Jop zwalil gola i Legia i z Cracovią,z Legia mogl zreszta i nastepnego ,bo leżacy Chinyama byl szybszy niz Jop stojacy
ja bym go juz nawet i dzis "wytransferowal" jak najdalej od Wisly
zresztą to jst jakis fenomen.U nas byl takim szarakiem,potem niby ruskie sie po niego zglosily i gral w tym FK Moskwa,trener reprezentacji ze za to ze niby gra w "mocnej" druzynie i silnej lidze rosyjskiej zaczal go powolywac do kadry. i tak zrobiono z niego jakiegos super obronce .
a to byl zwykly przecietniak zawsze i wszędzie , a dzis widzimy ze jest jeszce gorszy...
|
Z Legia zjebal Brozek i Pawelek, z parchami Marcelo.
Akurat Jop nie napsul wiele.