Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16598
Stary 24.11.2009, 01:44
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jop zwalil gola i Legia i z Cracovią,z Legia mogl zreszta i nastepnego ,bo leżacy Chinyama byl szybszy niz Jop stojacy

ja bym go juz nawet i dzis "wytransferowal" jak najdalej od Wisly

zresztą to jst jakis fenomen.U nas byl takim szarakiem,potem niby ruskie sie po niego zglosily i gral w tym FK Moskwa,trener reprezentacji ze za to ze niby gra w "mocnej" druzynie i silnej lidze rosyjskiej zaczal go powolywac do kadry. i tak zrobiono z niego jakiegos super obronce .

a to byl zwykly przecietniak zawsze i wszędzie , a dzis widzimy ze jest jeszce gorszy...
Z Legia zjebal Brozek i Pawelek, z parchami Marcelo.

Akurat Jop nie napsul wiele.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując