Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12584
Stary 23.11.2009, 23:25
Konto premim na miesiąc bez punktów kosztuje 19.99, polecam bo się opłaca. 2 dychy to nie pieniadz a nie ma problemow ze slotami i limitami
Odpowiedz cytując