Wyświetl pojedynczy post
Kamyck1906
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3278
Stary 23.11.2009, 23:25
I jeszcze odnośnie wzmocnień - jest do wzięcia Smolarek, który chce dużo kasy za gre. Taki Skorża pogadał by z nim i by mu powiedział - Synu, chcesz odzyskać formę, pozycje w reprezentacji i wrócić do jakieś mocnej ligi? To zgódź sie na mała kase przez np rok, ale bedziesz grał i zyska na tym klub i Ty.

Wystarczy tylko mocno pogadac, a mysle ze Ebi by sie zgodzil i zapierdalał by wiecej niz Brożek i Małecki razem wzięci.