Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3273
Stary 23.11.2009, 23:03
nesta napisał(a):Wyświetl post
Iwan poruszyl w tym wywiadzie cos o czym mialem napisac juz wczesniej, ale wydawalo mi sie, ze moze jestem przewrazliwiony. Teraz jednak widze, ze nie tylko ja na to zwrocilem uwage.

Otoz chodzi mi o stosunek Brozka i Maleckiego do Kirma. Czego by Sloweniec nie zrobil na boisku to jest zle.. Pamietam jedna z ostatnich akcji Kirma z niedzielnego meczu, kiedy ladnie urwal sie skrzydlem, niezle dosrodkowal i oczywiscie nasz "super" duet napastnikow odrazu na niego wsiadl. I pierwszy raz Kirm im odpyskowal. Ja tu nie chce usprawiedliwiac jego slabszej gry, ale z pewnoscia nie pomaga mu to w aklimatyzacji.Non stop machaja rekami i maja do niego pretensje. A zwlaszcza Malecki, ktory czesto nie zauwaza go na dobrej pozycji.
Niech sie qrwa sami wezma do gry. I tez mam oto zal do Skorzy, ze nie potrafi ukrocic takiego zachowania. Przeciez od tego on tam jest tez !!
A jak chlop ma sie czuc jak nawet po dobrym zagranu nasze gwiazdki leca do niego z pyskiem, nic dziwnego ze z meczu na mecz jest przygaszony.
W niedzielnym meczu utkwilo mi w glowie dwie sytuacje gdzie Kirm byl na czystej pozycji to ani Malecki ani Brozek do niego nie zagrali tylko poszli na kiwke gdzie obok nich bylo trzech obroncow i oczywiscie pilke stracili.
,