Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
qowalski
Member
Od: 03.2008
Skąd: Jasienica
Offline
#
5788
23.11.2009, 22:20
http://www.stadionwisly.info/zdjecia...ia/2009-11-23#
30 zdjęcie.
Do czego ma służyć to połączenie trybun(to takie na górze
)?(takie dziwne trochę)
Ostatnio edytowane przez qowalski : 23.11.2009 o godz. 22:23.
qowalski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qowalski
Znajdź inne posty napisane przez qowalski