Wyświetl pojedynczy post
qowalski
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Jasienica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5788
Stary 23.11.2009, 22:20
http://www.stadionwisly.info/zdjecia...ia/2009-11-23#
30 zdjęcie.
Do czego ma służyć to połączenie trybun(to takie na górze)?(takie dziwne trochę)
Ostatnio edytowane przez qowalski : 23.11.2009 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując