Andrzej Iwan napisał(a):

|
Ale z ruchami w sprawie trenera wstrzymałbym się do lata. Skoro w klubie nie ma już Jacka Bednarza, a transferami zarządza Skorża, to niech dobierze sobie zimą jakichś zawodników i zobaczymy, co zespół pokaże wiosną.
|
moim zdaniem dobre rozwiązanie bo wtedy Skorża juz weźmie całkowita odpowiedzialność za jakość gry