jacek67 napisał(a):

Jaki brak transferów?przyszli ci których Skorża chciał. Nawet reprezentaci swoich krajów .Chodzi tylko oto ,że niesą w 100 % wykorzystywane ich walory(może to jest bład w ustawieniu)
Pryzmat Mistrza Polski..? Gdybym tak myślał to dzis nic bym niepisał , że jest żle(od 3 lat się staczamy)
|
ale nie jest tak źle i nie staczamy się tak bardzo chyba jak w cagu tych trzech lat zdobywamy 2 mistrzostwa i o 3 walczymy? mankamentem Skorży są mecze o najwyższą stawke i dla tego być może powinien opuścić Kraków ale nie teraz bo teraz nic z tego nie będzie...
FraMat- Petrescu o ile mnie pamięć nie myli zarabiał 300 tys. euro rocznie...(to było największe wynagrodzenie trenerskie w historii polskiej piłki) nie sądze żeby Skorża zarabiał tyle samo a co dopiero więcej. Poprostu Petrescu tyle zarabiał bo był dobrze zapowiadającym trenerem z zagranicy a na mniejszą gaże by się nie zgodził. Żaden polski trener długo jeszcze tyle nie dostanie wg. mnie